Uğurlu Finisaj Sistemleri | Kuzu Postu Polisaj Keçesi | UFS Polisaj Fırçaları
Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamızın hedefi kaynaklarımızı etkin kullanarak, minimum maliyetle en yüksek kalitede üretim yapan, yeniliklere ve gelişmelere açık Dünya’da öncü üretici olmaktır.

Firmamız 1984 yılından bu yana Kuzu Postu Polisaj Keçesi üretimi ile Otomotiv OEM ve tamir grubunda faaliyet göstermektedir. Türkiye’de otomobil ve ticari araçlar üreten, konusunda lider olan fabrikalar ve yan sanayi tarafından tercih edilen tek firmadır. İşimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanmaktır.

Şirketimiz, 1999 yılından itibaren Hindistan ve Mısır ile başlayan ihracatını, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey ve Güney Amerika’nın yanı sıra Asya ’da yer alan 30 ülke ile devam ettirmektedir. Ürünlerimizin %85’i ihraç edilmektedir. UFS A.Ş. Kuzu Postu Polisaj Keçesi konusunda dünyanın önde gelen otomotiv fabrika, yan sanayi ve tamir gruplarının üretim merkezi haline gelmiştir.

Markamız yaklaşık 40 yıldır yüzey Finisajı alanında çığır açan teknik buluşlara olanak sağlamıştır ve endüstriyi, uzmanlığıyla bugün de biçimlendirmeye devam etmektedir. Şirket değerlerimiz, sorumlu, kararlı, yenilikçi ve saygılı şekilde hareket edilerek takip edilmektedir.

Şirketimize ait olan Kuzu Postu Polisaj Keçesi üretim metodolojisi ve bunları kapsayan makinalar T.C Patent Enstitüsü Tarafından: TR2004-02091 y numarası ile tescil edilmiştir.

Firmamız 2018 yılında yüzölçümü 1787 m2 olan Bursa Badırga Deri ve Karma Osb’de yer alan kendi fabrika bünyesinde üretim yapmaya başlamıştır. 2021 temmuz ayında 2182 m2 yüzölçümüne sahip 2. Etap inşaatına başlanmıştır.

Yeni üretim tesisimizde faaliyete geçmemiz ile birlikte; Drenaj ve Yağmur sularının depolanması ve rezervuarlarda gri su kullanımı sağlanmış, temiz su tüketim miktarı azaltılmıştır. Mevcut Hava Kaynaklı klima sistemi, çok daha yüksek verimli Su Kaynaklı Klima Sistemine dönüştürülerek binanın ısıtma ve soğutma ihtiyacı daha az enerji ile karşılanmaya başlanmıştır.

Bina çatısına kurulan termik güneş enerjisi sistemi ile binanın ısıtma sistemine destek verilmekte ve kullanım sıcak suyu tamamen güneş enerjisi ile sağlanmaktadır.

Bu yatırımlar sayesinde Yenilenebilir Enerji kullanım oranı artırılarak, karbon ayak izinin azaltılmasına katkı sağlanmıştır.

Faaliyetlerimize, müşterilerimiz tarafından kullanılmakta olunan teknolojileri, çevresel olarak meydana gelebilecek olası etkileri, insan sağlığı üzerindeki potansiyel etkileri ve muhtemel en düşük finansal yük oluşturma konularını her açıdan dikkate alarak, sürdürülebilir çözümler sunmaya devam etmekteyiz.

Yusuf Levent Uğurlu
Yönetim Kurulu Başkanı

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
5 Kıtada, 30 Ülkedeyiz